Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

UITNODIGING INFORMATIEAVOND OVER DE REDICHEMSE WAARD

terug naar overzicht

Woensdag, 18 oktober 2017

Bij deze nodigt het bestuur van de E.C.H.V. haar leden uit voor het bijwonen van een informatieavond over de huidige stand van zaken m.b.t. de toekomstige ontwikkeling van de Redichemse Waard (Afgraving).

De E.C.H.V. wordt door een bestuurslid vertegenwoordigd in het Collectief de Redichemse Waard en zal hierin samen met vertegenwoordigers van andere belanghebbende partijen proberen een gezamenlijk inrichtingsplan te maken. 

Om alle punten die voor onze vissers van belang zijn goed tot uiting te kunnen brengen willen wij hierover graag met onze leden van gedachten wisselen zodat we er voor kunnen zorgen dat onze vismogelijkheden op de Afgraving zo goed mogelijk geformuleerd worden. 

DATUM: 30 oktober 2017
LOCATIE: F.N.V. kantoor achter de Albert Hein
 AANVANG: 20.00 uur, zaal open vanaf 19.45 uur
 SLUITING : 21.30 uur