Privacyverklaring E.C.H.V.

terug naar overzicht

Vrijdag, 25 mei 2018

Vanaf 25 mei 2018 geldt de nieuwe Europese privacywetgeving, de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG).

Daarmee krijgen mensen meer en sterkere privacyrechten. En gelden voor verenigingen meer verplichtingen om zorgvuldig met persoonsgegevens om te gaan. Uiteraard conformeert de E.C.H.V. zich aan de wetgeving en heeft hiervoor een Privacyverklaring opgesteld waarin we aangeven hoe we als vereniging met uw gegevens omgaan. Wilt u onze privacyverklaring inzien, klik dan op: https://bit.ly/2LviANA

Deze privacy-verklaring is, zonder voorafgaande aankondiging, onderhevig aan wijzigingen uit hoofde van wetswijzigingen of veranderingen in de bedrijfsvoering. Controleer daarom deze webpagina van tijd tot tijd of er veranderingen zijn opgetreden.

Als u vragen heeft over deze privacy-verklaring of over de verwerking van gegevens, neemt u dan contact met ons op via deze website.