Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Overzicht visregistratie Zomer Karperkoppelcompetitie 2018

terug naar overzicht

Woensdag, 7 november 2018

De afgelopen maanden heeft de karpercommissie van de ECHV zeven wedstrijden georganiseerd voor de Zomer Karperkoppelcompetitie.

Naast het deelnemen aan de wedstrijden komt er natuurlijk het nodige kijken bij de organisatie van deze wedstrijden. Denk hierbij aan het loten van de plaatsen, het uitzetten van de stekken, het wegen en fotograferen van de vissen, de prijsuitreiking en niet te vergeten het samenstellen van de uitslagen.

Naast het samenstellen van de uitslagen heeft de commissie ook de vangstregistratie over deze zeven wedstrijden verzorgd zodat snel een beeld kan worden verkregen wanneer en waar de meeste en grootste vissen zijn gevangen. Benieuwd waar de ‘ hotspots’ zijn? Klik dan op: https://bit.ly/2PMlQZI