Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

HENGELSPORTAVOND E.C.H.V. 2019

terug naar overzicht

Donderdag, 28 november 2019

Dinsdag 26 november organiseerde de E.C.H.V. weer haar jaarlijkse Hengelsportavond met prijsuitreiking van de wedstrijden van het afgelopen jaar.

Allereerst was er een uitleg met foto’s van onze voorzitter Albert Jager over het uitgevoerde vis en waterbeheer van afgelopen jaar, gevolgd door een presentatie van Pieter van de Werfhorst, een gerenommeerd karpervisser die o.a. onderwateropnames liet zien over het gedrag van karpers in de Zandput te Culemborg, wat ook de niet karpervissers in de zaal zeer aansprak. 

Na de pauze was er een verloting met prijzen beschikbaar gesteld door onze lokale hengelsportwinkelier, daarna was de prijsuitreiking en kon een ieder nog even genieten van een hapje en een drankje, kortom een geslaagde avond voor deze goed bezochte avond.