Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Leuke zomer in Culemborg? Ga vissen!

terug naar overzicht

Donderdag, 16 juli 2020

De verwachting is dat deze zomer meer kinderen en jongeren in Culemborg verblijven dan andere zomers. De gemeente wil graag een breed en toegankelijk programma aanbieden voor de jeugd, om ervoor te zorgen zij een leuke zomer in Culemborg kunnen beleven.

De ECHV én Sielhorst Hengelsport spelen hierop in en bieden jeugd t/m 13 jaar een jeugdvergunning en vishengel met tuigje aan voor maar € 20,-.

De Jeugdvergunning en de hengel zijn op maandag t/m zaterdag verkrijgbaar bij: Sielhorst Hengelsport, Tulpstraat 50, Culemborg. Met deze vergunning mag je met één hengel vissen en mag je vissen in alle verenigingswateren. Voor meer info klik dan hierEen ideale kans om de zomer lekker in de buitenlucht door te komen.