Geslaagde ECHV Hengelsportavond

terug naar overzicht

Zaterdag, 26 november 2022

Op dinsdag 22 november was het weer tijd voor de traditionele ECHV-Hengelsportavond. Op deze avond worden de leden kort geïnformeerd over de ontwikkelingen binnen de vereniging én worden de prijzen uitgereikt aan de winnaars van de diverse competities. Adriaan de Gram wist voor de derde keer op rij de titel van Koningsvisser 2022 te bemachtigen!

Naast deze activiteiten zijn er 8 waardebonnen verloot (beschikbaar gesteld door Tandprothetische Praktijk J.M. Volgers). Al met al weer een geslaagde avond!

De uitslagen van de diverse competities kunt u hier zien.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies